HelpDesk

Pro správné přihlášení do našeho HelpDesku je nutné být zaregistrován.

Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, musíte si vytvořit svůj účet - zaregistrovat se. Viz nápověda.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.fscodes.cz/www/templates/fsc22d/functions.php on line 199

"Zablokovaný" uživatel

Pokud dojde např. k několikanásobnému neúspěšnému pokusu o přihlášení, bude tento uživatel zablokován (včetně jeho přístupové IP adresy). Zobrazí se vám hláška typu: "You are spammer, hacker or an otherwise bad person,...."

Náš web je zabezpečen firewallem a je proto nutné nás kontaktovat, abychom váš přístup odblokovali a podívali se, v čem je problém. Ale tato akce může chvíli trvat, protože ji může udělat jen administrátor webu a ten musí být u nás ve firmě a u svého počítače...????

Je to proto, že na weby jsou prováděny neustále útoky na jejich zabezpečení se snahou tyto weby plně ovládnout a zneužít. Proto se snažíme náš web chránit a zajistit jeho bezproblémovou funkčnost.

 

V případě nejasnosti s vaším heslem (nebo přihlašovacím jménem) se např. nejdříve pokuste nechat si automaticky poslat obnovu hesla. Viz odkazy v přihlašovacím okně.