HelpDesk

HelpDesk je nově přesměrován na www.fscodes.eu

Klikněte prosím na následující odkaz

HelpDesk


Děkujeme za pochopení. 

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 

Veeam Backup & Replication

Přední softwarová společnost a jednička v zálohování virtuálních počítačů v prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Řešení Veeam® Backup & Replication™ nabízená společností FS CODES umožňuje rychlou,  flexibilní a spolehlivou obnovu virtualizovaných aplikací  a dat. Nabízí možnost zálohování i replikaci v rámci jednoho  řešení, zvyšuje hodnotu záloh a mění zaběhlou představu  o ochraně dat pro virtuální prostředí VMware vSphere  a Microsoft Hyper-V.

Produkty Veeam však nabízí mnohem více než jen pouhé zálohování. Našim cílem je využít virtualizace, úložiště  a cloudových technologií a jejich prostřednictvím zajistit  funkce velmi rychlého obnovení, eliminace ztráty dat,  ověřené ochrany, deduplikace dat a úplného přehledu  a s jejich pomocí zajistit u všech aplikací a dat cíle doby/bodu obnovení (RTPO™) pod 15 minut.

Microsoft Hyper-V

Veeam Backup & Replication poskytuje spolehlivé zálohování a replikaci prostředí Hyper-V všech velikostí. Navíc nabízí mnoho možností rychlého a flexibilního obnovení, včetně celých virtuálních počítačů (VM) Hyper-V či jednotlivých souborů a položek aplikací.
Veeam Backup & Replication zjednodušuje obnovení a umožňuje tak obnovit nefunkční VM za méně než 2 minuty, a to přímo z komprimované a deduplikované zálohy prostředí Hyper-V. Díky mnoha dostupným možnostem obnovení dokážou uživatelé obnovit data prakticky v jakékoli situaci. Produkty Veeam navíc ukládají zálohy do cloudu využívajícího platformu Windows Azure a pomáhají monitorovat virtuální infrastruktury pomocí produktu Microsoft System Center.

VMware vSphere

Veeam Backup & Replication pro vSphere nabízí rychlé, flexibilní a spolehlivé zálohování a obnovení virtualizovaných aplikací a dat. Integruje zálohování a replikace do jediného řešení, zvyšuje tak hodnotu zálohování a mění definici Řešení dostupnosti pro velké podniky (Availability for the Always-On Enterprise™).
Produkty Veeam nabízejí pomoc při převzetí služeb při selhání, umožňují uživatelům okamžitý přechod na repliku virtuálního počítače i v případě, kdy produkční VM přestane fungovat. Nástroje, u nichž v současnosti probíhá řízení o udělení patentu, jako například SureReplica, automaticky ověřují každý bod obnovení v každé replice Veeam, a zajišťují tak trvalou a okamžitou dostupnost replikovaného prostředí vSphere