HelpDesk

Pro správné přihlášení do našeho HelpDesku je nutné být zaregistrován.

Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, musíte si vytvořit svůj účet - zaregistrovat se. Viz nápověda.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.fscodes.cz/www/templates/fsc22d/functions.php on line 199

IT Ousourcing

Outsourcing IT představuje portfolio našich služeb, které jsou spojeny se správou výpočetní techniky a které poskytujeme našim zákazníkům, kteří nemají své vlastní IT specialisty nebo chtějí raději administraci složitých systémů předat školeným specialistům.

Výhod této služby využívají zákazníci, kteří preferují snižování nákladů a kteří chtějí mít zajištěný provoz počítačových sítí na vysoké technické úrovni bez nutnosti investovat do vlastního vývoje.

Našim zákazníkům jsme schopni zajistit profesionální servis a také garanci funkčnosti HW i SW, systémovou a uživatelskou podporu, poradenství. Mohou tak plně využít všech výhod IT Outsourcingu. Nabízíme standardní instalace a také instalace a provoz virtuálních prostředí.

V rámci komplexního řešení nabízíme mimo správu počítačových sítí i pronájem a správu serverů, řešení zálohování, bezpečnosti a virtualizace.