HelpDesk

Pro správné přihlášení do našeho HelpDesku je nutné být zaregistrován.

Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, musíte si vytvořit svůj účet - zaregistrovat se. Viz nápověda.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 

HPE servery

Společnost FS CODES díky rozsáhlé specializaci, dlouholetým zkušenostem, týmu certifikovaných obchodníků, technických konzultantů a dosaženým certifikacím v oblasti Hewlett Packard Enterprise serverů dokáže vždy najít vhodné řešení pro zákazníka v tomto produktovém portfoliu firmy Hewlett Packard Enterprise.

Naše společnost HPE servery nejenom implementuje, podporuje, poskytuje dohled a servis, ale navíc dokáže nabídnout všechna nabízená řešení tohoto výrobce od malých RACK či TOWER serverů až po velké BladeSystemy, které jsou využívány pro provoz rozsáhlých aplikací a systémů u velkých zákazníků.

Hlavní výhodou nasazení HPE serverů pro Váš business je kvalita nabízených produktů, možnost nasazení v heterogenních prostředích, modularita, škálovatelnost, podpora technologie napříč všemi SW výrobci, rychlá návratnost investice, spousta příslušenství a doplňkových služeb atd.

Rozsáhlé portfolio HPE serverů se dělí do mnoha kategorií. Více informací naleznete na stránkách výrobce.

https://www.hpe.com/us/en/servers.html

Pokud si chcete zkonfigurovat svůj vlastní server HP v RACK, TOWER či Blade řešení, stačí níže kliknout na uvedený odkaz, udělat patřičnou registraci a pak si již můžete vybrat ze širokého spektra nabízených serverů. 

http://h17007.www1.hpe.com/us/en/networking/products/configurator/index.aspx#.WLQDTRLqphF