HelpDesk

Pro správné přihlášení do našeho HelpDesku je nutné být zaregistrován.

Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, musíte si vytvořit svůj účet - zaregistrovat se. Viz nápověda.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.fscodes.cz/www/templates/fsc22d/functions.php on line 199

HPE servery

Společnost FS CODES díky rozsáhlé specializaci, dlouholetým zkušenostem, týmu certifikovaných obchodníků, technických konzultantů a dosaženým certifikacím v oblasti Hewlett Packard Enterprise serverů dokáže vždy najít vhodné řešení pro zákazníka v tomto produktovém portfoliu firmy Hewlett Packard Enterprise.

Naše společnost HPE servery nejenom implementuje, podporuje, poskytuje dohled a servis, ale navíc dokáže nabídnout všechna nabízená řešení tohoto výrobce od malých RACK či TOWER serverů až po velké BladeSystemy, které jsou využívány pro provoz rozsáhlých aplikací a systémů u velkých zákazníků.

Hlavní výhodou nasazení HPE serverů pro Váš business je kvalita nabízených produktů, možnost nasazení v heterogenních prostředích, modularita, škálovatelnost, podpora technologie napříč všemi SW výrobci, rychlá návratnost investice, spousta příslušenství a doplňkových služeb atd.

Rozsáhlé portfolio HPE serverů se dělí do mnoha kategorií. Více informací naleznete na stránkách výrobce.

https://www.hpe.com/us/en/servers.html

Pokud si chcete zkonfigurovat svůj vlastní server HP v RACK, TOWER či Blade řešení, stačí níže kliknout na uvedený odkaz, udělat patřičnou registraci a pak si již můžete vybrat ze širokého spektra nabízených serverů. 

http://h17007.www1.hpe.com/us/en/networking/products/configurator/index.aspx#.WLQDTRLqphF