HelpDesk

Pro správné přihlášení do našeho HelpDesku je nutné být zaregistrován.

Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, musíte si vytvořit svůj účet - zaregistrovat se. Viz nápověda.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.fscodes.cz/www/templates/fsc22d/functions.php on line 199

HP tiskárny a spotřební materiál

Společnost  FS CODES je úzce specializovaná pro prodej tiskových řešení výrobce firmy Hewlett-Packard, která má dominantní postavení na trhu v oblasti tisku a zpracovnání dokumentů.

Naše firma disponuje kvalifikovaným obchodním týmem, který je certifikovaný společností HP Inc. pro prodej tiskových řešení a dokáže vždy najít vhodné řešení pro jakéhokoliv zákazníka na míru s tím, že cílem je minimalizovat pořizovací náklady na celé řešení a následný provoz takového řešení.

Mimo jiné jsme schopni téměř veškerá dodaná tisková řešení a periferie, servisovat přímo u našich zákazníků, tak aby výpadek byl co nejkratší a ztráty podnikání našich klientů co nejnižší či vůbec žádné.

Více o tiskárnách a jednotlivých tiskových řešení se dozvíte na níže uvedeném odkaze, kde jsou podrobně představeny všechny produktové skupiny z oblasti IPG (imaging printing group) a informace o nich.

http://welcome.hp.com/country/cz/cs/prodserv/printing_multifunction.html

HP spotřební materiál

Společnost FS CODES ve spolupráci s výrobcem firmou Hewlett-Packard Inc. se zabývá prodejem originálního spotřebního materiálu do všech tiskáren atd. z produktového portfolia firmy HP.

Nejedná se pouze o prodej tonerů, ale poskytování služeb na vysoké úrovni v oblasti tohoto produktového portfolia, které může koncovým zakazníkům ušetřit náklady na spotřební materiál, servis zařízení a prodloužit životnost jednotlivých zařízení (technologií), které využívají originální spotřební materiál ke své funkčnosti.