HelpDesk

HelpDesk je nově přesměrován na www.fscodes.eu

Klikněte prosím na následující odkaz

HelpDesk


Děkujeme za pochopení. 

  

Společnost FS CODES je držitelem statusu VMware Partner ENTERPRISE SOLUTION PROVIDER 

Profil společnosti

Firma FS CODES byla založena na podzim roku 1997. Od samého počátku své činnosti byla a je zaměřena na podporu produktů firmy COMPAQ (nyní Hewlett-Packard Enterprise a Inc.) v té nejvyšší možné kvalitě.

Schopnost firmy poskytovat služby na vysoké úrovni je založena na kvalifikovaném týmu, dlouholeté zkušenosti v oblasti služeb v oblasti IT/IS a v neposlední řadě logistice všech náhradních dílů a komponentů pro řešení servisu a obchodních případů.

 provereni

Naši specialisté mají široké a dlouhodobé zkušenosti s technologiemi předních světových producentů ICT a to zejména firem Hewlett-Packard Enterprise (HPE), Hewlett-Packard Inc. (HPI), VMware, DELL, LENOVO, IBM, CISCO, Fujitsu, Microsoft, Veeam, APC a dalších. Zkušenost našich specialistů (odborníků) je podložena také příslušnými certifikacemi jednotlivých výrobců a silným partnerstvím s jednotlivými výrobci ICT. Kontinuální proces dalšího vzdělávání a certifikace pracovníků je jednou z předních priorit firmy FS CODES tak, aby mohla poskytovat přípravy na stále lepší služby.

Služby naší firmy se soustředí na tyto základní směry :

  • prodej, integrace, konzultace a servis (záruční i pozáruční) ICT technologií předních světových výrobců HW a SW
  • podpora dodaných technologických celků i koncových zařízení
  • zápůjčky a pronájem technologií
  • virtualizace, zálohování, archivace, replikace a konsolidace
  • cloud služby a jejich integrace
  • konzultační služby v oblasti ICT

FS CODES patří do kategorie vysoce certifikovaných partnerů kde jsme držiteli certifikací na základě kterých poskytujeme služby nejvyšší kvality v oblasti obchodu a servisu.

Své služby poskytujeme buď přímo u našich zákazníků nebo v sídle firmy FS CODES, v souladu se záručními podmínkami jednotlivých výrobců a případnou dohodou s našimi zákazníky. Okamžitá reakce na potřeby je pro nás prioritou.

Stěží bychom byli schopni uspokojit veškeré potřeby našich zákazníků bez toho, abychom měli k dispozici okamžitě většinu náhradních dílů. Tady se ukazuje rovněž dlouhodobá zkušenost našeho týmu, která se projeví v nabídce náhradních dílů a komponentů pro většinu technologií z produktového portfolia firem HPE a HPI.

FS CODES se také specializuje na oblast provozování a pronájmu hlasovacích systémů pro státní správu (zastupitelstva, rady atd.) a soukromý sektor (valné hromady atd.).

V současné době má firma působiště v Praze. V případě nutnosti využívá certifikovaných ICT firem s obdobným zaměřením a to po celém území ČR či SK.