Chyba
  • JFolder::create: Could not create directory

Profil společnosti

Firma FS CODES s.r.o. byla založena na podzim roku 1997. Od samého počátku své činnosti byla a je zaměřena na podporu produktů firmy COMPAQ (nyní Hewlett-Packard) v té nejvyšší možné kvalitě.

Schopnost firmy poskytovat služby na vysoké úrovni je založena na kvalifikovaném týmu, dlouholeté zkušenosti v oblasti služeb v oblasti IT/IS a v neposlední řadě logistice všech náhradních dílů a komponentů pro řešení servisu a obchodních případů.

Naši specialisté mají široké a dlouhodobé zkušenosti s technologiemi předních světových producentů ICT a to zejména firem Hewlett-Packard, VMware, LENOVO, IBM, CISCO, Fujitsu-Siemens, Microsoft, Symantec atd. . Zkušenost našich specialistů je podložená také příslušnými certifikacemi od základní ACT až po ASE pro techniku firmy Hewlett-Packard a MCP, MCSE pro produkty firmy Microsoft a jiná IT řešení. Kontinuální proces dalšího vzdělávání a certifikace pracovníků je jednou z předních priorit firmy FS CODES tak, aby mohla poskytovat přípravy na stále lepší služby.

Služby naší firmy se soustředily na 6 základních směrů ICT technologií předních světových výrobců HW a SW, a to : prodej, servis, pronájem IT/IS technologií, projekční a konzultační služby v oblasti serverů, storages, networking a koncových zařízení jako jsou přenosné počítače, stolní počítače, tiskárny atd., SW integrace produktů na míru včetně moderní virtualizace IT řešení na platformách firem WMware a Microsoft a následná podpora všech dodaných řešení od A do Z.

FS CODES s.r.o. patří do kategorie partnerů HP Preffered Partner GOLD a k tomu odpovídajících certifikací, na základě kterých poskytujeme služby nejvyšší kvality v oblasti obchodu a servisu. Mimo jiné jsme držiteli certifikátů i dalších předních výrobců IT/IS řešení jako jsou firmy LENOVO, CISCO, MICROSOFT, VMware atd.

Poskytujeme své služby buď přímo u našich zákazníků nebo v sídle firmy FS CODES s.r.o. . Vše záleží na záručních podmínkách jednotlivých výrobců a dohodě s našimi zákazníky. Okamžitá reakce na potřeby našich zákazníků se stala pravidlem. Případů, kdy nemůžeme vyhovět promptně je stále méně a méně.

Stěží bychom byli schopni uspokojit veškeré potřeby našich zákazníků bez toho, abychom měli k dispozici okamžitě většinu náhradních dílů. Tady se ukazuje rovněž dlouhodobá zkušenost našeho týmu, která se projeví v nabídce náhradních dílů a komponentů pro většinu technologií z produktového portfolia firmy Hewlett-Packard.

FS CODES s.r.o. se taktéž specializuje na oblast provozování a pronájmu hlasovacích systémů pro státní správu (zastupitelstva, rady atd.) a soukromý sektor (valné hromady atd.). Více v oddílu produkty a služby.

V současné době má firma působiště v Praze a Brně. V případě nutných záležitostí využívá certifikovaných ICT firem zaměřených stejným směrem jako naše společnost po celém území ČR či SK.

Kontakty

phone
FS CODES, s.r.o.
Třebohostická 12/1244
100 00, Praha 10
phone Telefonní spojení :
+420 274 811 190
+420 274 814 481
fax Fax :
+420 274 811 190
email
Email:
servis@fscodes.cz

Společnost je zapsána u obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 55680